ASSUMPTA

 

O NAS

NASZA PASJA

Początki naszego chóru sięgają 2010 roku. Jesteśmy mieszanym chórem, a swoje dźwięki staramy się wydobywać na czterogłosy. Niektórzy z nas posiadają wykształcenie muzyczne. W naszym zespole są osoby młode, studenci oraz osoby pracujące. Jednak przede wszystkim jesteśmy zgraną grupą kolegów i koleżanek, których łączy pasja śpiewania. Jest to dla nas sposób na spędzanie wolnego czasu i relaks. To również możliwość rozwijania swoich talentów, być może długo skrywanych przed innymi. Posiadamy różne zainteresowania i temperamenty - ale radość śpiewania łączy nas w jedno.

NASZE SPOTKANIA

Spotykamy się raz w tygodniu w Domu Parafialnym gdzie pod bacznym okiem naszej Pani Dyrygent Iwony Szubargi oraz pomocy Pani Małgorzaty Ziółkowskiej uczymy się repertuaru chóralnego, pracując nad emisją głosu i poprawną techniką śpiewu.

MISJA CHÓRU

Misją naszego chóru jest przede wszystkim służba polegającą na ożywianiu i ubogacaniu śpiewu w Świętej Liturgii Kościoła. Naszą posługą pragniemy pomagać w budowaniu duchowej więzi z Bogiem a także między sobą nawzajem w naszej parafialnej wspólnocie. Naszym opiekunem duchowym jest ks. Zdzisław Lahutta, proboszcz naszej parafii p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Przyłękach.

WYSTĘPY

Pełni wiary we własne możliwości, występujemy w różnych miejscowościach wykonując muzykę religijną i patriotyczną. Wśród naszego repertuaru bardzo ważne miejsce zajmują kolędy i pastorałki, które staramy się zaprezentować na różnych przeglądach odbywających się w okresie Świąt Bożego Narodzenia. W każdym naszym występie znajdujemy bardzo dużo radości, a spontaniczne reakcje i oklaski słuchaczy są dla nas najmilszą nagrodą.

Zapraszamy do wspólnego śpiewania wszystkich, których Bóg obdarzył tym wspaniałym talentem. Niech go nie zakopują, lecz niech się nim dzielą i go pomnażają na Jego chwałę. Śpiew w chórze to znakomity sposób na Modlitwę oraz na bycie bliżej Boga.

KILKA SŁÓW O NASZEJ PARAFII

Jesteśmy małą parafią, ale ... www.parafia-przyleki.pl :)

SKŁAD CHÓRU

 

mgr Iwona Szubarga

DYRYGENT

Agnieszka Fiszer

SOPRAN

Renata Gabis-Kramarz

SOPRAN

Aleksandra Juszkiewicz-Żyła

SOPRAN

Agnieszka Przybyła

SOPRAN

Barbara Skrzypek

SOPRAN

Dominika Sylwestrzak

SOPRAN

Małgorzata Ziółkowska

SOPRAN

Małgorzata Zuska

SOPRAN

Edyta Filip-Kasierska

ALT

Ewa Morawska

ALT

Daria Nawrocka

ALT

Barbara Rywolt

ALT

Anna Skrzypek

ALT

Lidia Stręk-Gontarska

ALT

Adam Kobyliński

TENOR

Robert Malak

TENOR

Andrzej Nawrocki

BAS

Marek Rywolt

BAS

Rafał Szlachciak

BAS

REPERTUAR

Lista utworów: Kolędy

Lista utworów:

Lista utworów:

Lista utworów:

Lista utworów:

Lista utworów:

GALERIA

DOŁĄCZ DO NAS

Jeżeli właśnie znalazłeś się w tej zakładce to znaczy , że śpiewanie jest ci bardzo bliskie i masz wielką ochotę przeżyć przygodę z muzyką w gronie przyjaciół.
Dobrze trafiłeś – właśnie na ciebie czekamy. Napisz do nas mailowo lub po prostu przyjdź na próbę.

KALENDARIUM

KONTAKT

Pin Location

CHÓR ASSUMPTA

ul. Zabytkowa 7
86-005 Przyłęki

e-mail: przyleki@gmail.com

PRÓBY CHÓRU
Dom Parafialny im. Błogosławionego Jana Pawła II
ul. św. Jana Marii Vianneya 2
86-005 Przyłęki

Napisz wiadomość dla nas

wysyłanie ...